All news >

Agroprosperis 23.05.2022

Офіційна заява Групи компаній «АГРОПРОСПЕРІС» щодо компаній, зареєстрованих за кордоном, зі схожими або тотожними  найменуваннями (комерційними найменуваннями) та/або доменними іменами та/або торговельними марками

Шановні клієнти та партнери!

 

Інформуємо вас, що останнім часом ми виявляємо випадки реєстрації за межами України компаній-«двійників», найменування яких схожі, а іноді тотожні найменуванням компаній, які входять до Групи «АГРОПРОСПЕРІС».

Зокрема, існує випадок реєстрації в Угорщині двох компаній, назви яких повністю дублюють наше комерційне найменування та зареєстровану торговельну марку AGROPROSPERIS.

 

Для уникнення непорозумінь, співпрацюючи з будь-якою компанією нашої Групи «АГРОПРОСПЕРІС» (AGROPROSPERIS/ AP GROUP) в України та за її межами, звертайте, будь ласка, увагу на ідентифікатори компанії, а у випадку виникнення будь-яких сумнівів, звертайтеся за додатковою інформацією до наших профільних менеджерів, контактні дані яких вказані на нашому офіційному сайті https://www.agroprosperis.com. При  цьому зверніть, будь ласка, увагу, що електронна адреса кожного працівника (контактної особи) Групи «АГРОПРОСПЕРІС» повинна в обов’язковому порядку містити після «@» доменне ім’я agroprosperis.com.

 

Зі свого боку, ми будемо вживати усіх заходів, передбачених чинним законодавством України та нормами міжнародного права у сфері інтелектуальної власності, для захисту своїх комерційних (фірмових) найменувань, доменних імен та торговельних марок (знаків для товарів і послуг).

 

Дякуємо за довіру та співпрацю!

© 2017 Agroprosperis Group. All rights reserved.