Всі новини >

Агропросперіс    24.05.2016

Новий Жмеринський елеватор: українському зерну - експортну якість

4 вересня 2015 року свої двері для клієнтів вперше відкрив Жмеринський елеватор - дванадцятий за рахунком актив логістичного бізнесу Групи компаній «Агропросперіс».

 

У серпні 2015 завершилося будівництво Жмеринського елеватора логістичного бізнесу Групи «Агропросперіс», компанії «Агросіті Інвест». Сучасне зерносховище зведено «з нуля» за 8 місяців. Ємність одноразового зберігання становить 40 тис. т зернових і олійних культур, а річний оборот - понад 120 тис. т. Чотири лінії приймають більше 5 тис. т зерна на добу. Відвантаження залізничним транспортом в порти здійснюється безпосередньо зі станції Жмеринка, двома лініями сумарною потужністю 3,5 тис. т. Для обслуговування зерносховища створено 50 нових робочих місць.

 

Встановлено інноваційне обладнання Behlen, Intersystems, Tornum (США, ЄС), а також вітчизняного виробництва. Особливе значення надавалося сучасному обладнанню лабораторії елеватора. Так, прилад Infratec шведського виробництва дозволяє швидко і з мінімальними похибками визначити необхідні параметри пшениці та інших зернобобових й олійних культур. З його використанням значно економиться час проведення аналізу зерна, а це означає - скорочується час приймання автомобілів.

 

Новітні сушарки Tornum обладнані системою рекуперації тепла, що дозволяє заощадити енергоресурси під час сушіння, а також мають системи знепилювання для перешкоджання викидів у довкілля. Це дозволяє сушити зерно в дбайливому режимі, не пошкоджуючи його. «Жмеринський елеватор побудований у відповідь на зростаючі потреби виробників південного заходу України в потужностях з високоякісного зберігання зерна. Я переконаний, що наш елеватор стане для них відправною точкою на шляху до світових ринків», - прокоментував початок роботи нового зерносховища Юрій Люшня, генеральний директор «Агросіті Інвест».

© 2019 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.