Всі новини >

«Агропросперіс Банк», який входить до Групи компаній «Агропросперіс», у 2016 року підписав рекордні 26 аграрних розписок із 62, виданих протягом року, і впевнено тримає першість за кількістю укладених угод.

 

У лютому 2016 року «Агропросперіс Банк» підписав першу в Україні фінансову аграрну розписку, ставши піонером серед українських банків у використанні даного інструменту кредитування. Розписка на суму 457 тис. грн. була оформлена у Вінницькій області під заставу майбутнього врожаю озимої пшениці.

 

«Агропросперіс Банк» до сьогодні залишається єдиним в Україні банком, який видає кошти під аграрні розписки. Банк вважає своїм пріоритетом спрощення та розширення доступу до фінансування для малих і середніх агровиробників і надалі активно розвиватиме даний інструмент», - повідомив Голова Правління «Агропросперіс Банк» Сергій Щепанський.

 

«Клієнти «Агропросперіс Банку» сумлінно виконують свої зобов’язання за аграрними розписками і високо оцінюють переваги даного методу фінансування, - продовжив Сергій Щепанський. - За потреби у грошових коштах вони повертаються до нашого банку саме за цим продуктом, вважаючи його найбільш зручним і пристосованим до специфіки аграрного бізнесу».

 

Нагадаємо, що аграрна розписка – це новий інструмент кредитування агровиробників під заставу майбутнього врожаю. Впровадження аграрних розписок розпочалося у 2014 році в межах Полтавської області і наразі даним інструментам можуть скористатися господарства вже у 8 областях України.

Агропросперіс      13.02.2016

«Агропросперіс» підтвердив відповідність системи менеджменту якості вимогам ISO 9001:2015

У грудні 2016 року сервісна компанія ТОВ «Агропросперіс» успішно пройшла сертифікаційний аудит системи менеджменту якості і підтвердила її відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 в області консалтингу та послуг в управлінні проектами в аграрному секторі. Про це свідчить сертифікат № UA228368 від 28 грудня 2016 року, виданий Bureau Veritas Certification Holding SAS - UK Branch.

 

У 2011 році компанії, які входять до Групи «Агропросперіс», впровадили і вперше отримали сертифікати відповідності системи менеджменту якості на всіх підприємствах Групи - виробничих компаніях, елеваторах, а також керуючих компаніях. З тих пір Група «Агропросперіс» безперервно вдосконалює свою систему управління для підвищення задоволеності клієнтів і побудови з ними довгострокових партнерських відносин.

 

У компаніях Групи «Агропросперіс» діє Інтегрована Система Управління (ІСУ), в рамках якої в систему управління компаній впроваджені вимоги міжнародних стандартів ISO 9001 «Системи менеджменту якості. Вимоги», ISO 14001 «Системи екологічного менеджменту. Вимоги та настанови щодо застосовування», OHSAS 18001 «Системи менеджменту гігієни і безпеки праці - вимоги». Також на елеваторах Групи впроваджена Система менеджменту безпеки харчових продуктів відповідно до ISO 22000.

 

Група «Агропросперіс» тримає постійний курс на турботу про якість нашої продукції, прозоре управління бізнесом, турботу про споживача і спільнотах, в яких ми працюємо, а також на розвиток українського аграрного сектора.

© 2019 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.