Всі новини >

«Агропросперіс Банк», який входить до Групи компаній «Агропросперіс», у 2016 року підписав рекордні 26 аграрних розписок із 62, виданих протягом року, і впевнено тримає першість за кількістю укладених угод.

 

У лютому 2016 року «Агропросперіс Банк» підписав першу в Україні фінансову аграрну розписку, ставши піонером серед українських банків у використанні даного інструменту кредитування. Розписка на суму 457 тис. грн. була оформлена у Вінницькій області під заставу майбутнього врожаю озимої пшениці.

 

«Агропросперіс Банк» до сьогодні залишається єдиним в Україні банком, який видає кошти під аграрні розписки. Банк вважає своїм пріоритетом спрощення та розширення доступу до фінансування для малих і середніх агровиробників і надалі активно розвиватиме даний інструмент», - повідомив Голова Правління «Агропросперіс Банк» Сергій Щепанський.

 

«Клієнти «Агропросперіс Банку» сумлінно виконують свої зобов’язання за аграрними розписками і високо оцінюють переваги даного методу фінансування, - продовжив Сергій Щепанський. - За потреби у грошових коштах вони повертаються до нашого банку саме за цим продуктом, вважаючи його найбільш зручним і пристосованим до специфіки аграрного бізнесу».

 

Нагадаємо, що аграрна розписка – це новий інструмент кредитування агровиробників під заставу майбутнього врожаю. Впровадження аграрних розписок розпочалося у 2014 році в межах Полтавської області і наразі даним інструментам можуть скористатися господарства вже у 8 областях України.

Агропросперіс  Банк     11.05.2017

Агропросперіс Банк почав приймати депозити від населення

Агропросперіс Банк у рамках стратегії свого розвитку розширює перелік послуг і починає приймати депозитні вклади фізичних осіб.

 

Банк пропонує клієнтам лінійку зручних продуктів – від класичного строкового депозиту до депозитів із можливістю поповнення і дострокового зняття. Вклад можна розмістити на строк від 1 місяця до 1 року під вигідні проценти – до 16,5% у гривнях і до 4% у доларах США.

 

Детальніше про умови депозитних вкладів і про участь банку у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб читайте за посиланням http://www.ap-bank.com/deposits_classic.html

 

 

© 2019 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.