Всі новини >

«Агропросперіс Банк», який входить до Групи компаній «Агропросперіс», у 2016 року підписав рекордні 26 аграрних розписок із 62, виданих протягом року, і впевнено тримає першість за кількістю укладених угод.

 

У лютому 2016 року «Агропросперіс Банк» підписав першу в Україні фінансову аграрну розписку, ставши піонером серед українських банків у використанні даного інструменту кредитування. Розписка на суму 457 тис. грн. була оформлена у Вінницькій області під заставу майбутнього врожаю озимої пшениці.

 

«Агропросперіс Банк» до сьогодні залишається єдиним в Україні банком, який видає кошти під аграрні розписки. Банк вважає своїм пріоритетом спрощення та розширення доступу до фінансування для малих і середніх агровиробників і надалі активно розвиватиме даний інструмент», - повідомив Голова Правління «Агропросперіс Банк» Сергій Щепанський.

 

«Клієнти «Агропросперіс Банку» сумлінно виконують свої зобов’язання за аграрними розписками і високо оцінюють переваги даного методу фінансування, - продовжив Сергій Щепанський. - За потреби у грошових коштах вони повертаються до нашого банку саме за цим продуктом, вважаючи його найбільш зручним і пристосованим до специфіки аграрного бізнесу».

 

Нагадаємо, що аграрна розписка – це новий інструмент кредитування агровиробників під заставу майбутнього врожаю. Впровадження аграрних розписок розпочалося у 2014 році в межах Полтавської області і наразі даним інструментам можуть скористатися господарства вже у 8 областях України.

Агропросперіс  15.06.2017

Партнерська програма «Агропросперіс»: від найманого працівника – до фахівця-підприємця!

У 2017 році партнерська програма Групи компаній «Агропросперіс» відзначила другий рік з моменту впровадження і рекордну кількість учасників – 965 працівників виробничого ядра Агропросперіс-заводів (АПЗ)!

 

У 2016 році працівники виробничого ядра АПЗ вперше отримали від інвестора унікальну пропозицію: вкласти власні кошти в робочий капітал АПЗ, в яких вони працюють, і отримати додатковий дохід. У 2016 році в програмі взяло участь 30 фахівців з 17 АПЗ Групи, – які істотно примножили свої вклади завдяки кращому розумінню своєї ролі в збільшенні повернення на капітал АПЗ. До складу «першої хвилі» програми увійшли, в основному, генеральні директори, головні агрономи та менеджери з контролінгу.

 

У 2017 році учасниками партнерської програми «Агропросперіс» стали 965 співробітників з 50 АПЗ Групи, причому понад 60% склали механізатори! Цей показник став предметом особливої уваги програми 2017 року. Адже саме високий професіоналізм механізаторів та їх відповідальне ставлення до своєї справи лежать в основі прибуткового агровиробництва!

 

З 22 по 31 травня 2017 року всі учасники партнерської програми відвідали робочі зустрічі з інвестором в Києві. Під час цих зустрічей партнери ознайомилися з інноваційними інструментами, розробленими експертами Групи «Агропросперіс» для прийняття грамотних професійних рішень. Через інтерактивні ІТ-інструменти, встановлені на планшетах, партнери в реальному часі на особистому досвіді побачили, як впливають їхні щоденні рішення з агротехнологій та економіки виробництва на повернення на капітал компанії, і водночас – і на розмір їхнього доходу.

 

Під час чемпіонату з бізнес-моделювання Smart Agri багато команд досягли значних показників повернення на робочий капітал! Команди-лідери із повернення на капітал отримали цінні призи, а кожен партнер – спеціальну акцію, що символізує його чи її новий статус. У підсумку на свої робочі місця поверталися вже не просто директори, агрономи і механізатори, а фахівці-підприємці, які прямо зацікавлені в тому, щоби перенести максимальні досягнення з віртуальної реальності на конкретне повернення на капітал АПЗ, і точно знають, як це зробити!

 

© 2019 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.