Всі новини >

«Агропросперіс Банк», який входить до Групи компаній «Агропросперіс», у 2016 року підписав рекордні 26 аграрних розписок із 62, виданих протягом року, і впевнено тримає першість за кількістю укладених угод.

 

У лютому 2016 року «Агропросперіс Банк» підписав першу в Україні фінансову аграрну розписку, ставши піонером серед українських банків у використанні даного інструменту кредитування. Розписка на суму 457 тис. грн. була оформлена у Вінницькій області під заставу майбутнього врожаю озимої пшениці.

 

«Агропросперіс Банк» до сьогодні залишається єдиним в Україні банком, який видає кошти під аграрні розписки. Банк вважає своїм пріоритетом спрощення та розширення доступу до фінансування для малих і середніх агровиробників і надалі активно розвиватиме даний інструмент», - повідомив Голова Правління «Агропросперіс Банк» Сергій Щепанський.

 

«Клієнти «Агропросперіс Банку» сумлінно виконують свої зобов’язання за аграрними розписками і високо оцінюють переваги даного методу фінансування, - продовжив Сергій Щепанський. - За потреби у грошових коштах вони повертаються до нашого банку саме за цим продуктом, вважаючи його найбільш зручним і пристосованим до специфіки аграрного бізнесу».

 

Нагадаємо, що аграрна розписка – це новий інструмент кредитування агровиробників під заставу майбутнього врожаю. Впровадження аграрних розписок розпочалося у 2014 році в межах Полтавської області і наразі даним інструментам можуть скористатися господарства вже у 8 областях України.

Агропросперіс  11.07.2017

«Агропросперіс Банк» збільшив статутний капітал до 210 млн грн

07 липня 2017 року Національний банк України погодив нову редакцію Статуту ПАТ «АП БАНК», пов’язану зі збільшенням статутного капіталу банку до 210 млн грн. Державна реєстрація змін до установчих документів проведена 11 липня 2017 року.

 

Докапіталізація банку здійснена у встановлені НБУ терміни і з цього моменту розмір статутного капіталу ПАТ «АП БАНК» перевищує регулятивну норму.

 

«Збільшення статутного капіталу свідчить про довгострокові плани банку на українському ринку. Залучені кошти у розмірі 50 млн грн будуть спрямовані на підтримку ліквідності і кредитування клієнтів-юридичних осіб, які є виробниками агропродукції» – повідомив Сергій Щепанський, Голова Правління ПАТ «АП БАНК».

© 2019 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.