Всі новини >

«Агропросперіс Банк», який входить до Групи компаній «Агропросперіс», у 2016 року підписав рекордні 26 аграрних розписок із 62, виданих протягом року, і впевнено тримає першість за кількістю укладених угод.

 

У лютому 2016 року «Агропросперіс Банк» підписав першу в Україні фінансову аграрну розписку, ставши піонером серед українських банків у використанні даного інструменту кредитування. Розписка на суму 457 тис. грн. була оформлена у Вінницькій області під заставу майбутнього врожаю озимої пшениці.

 

«Агропросперіс Банк» до сьогодні залишається єдиним в Україні банком, який видає кошти під аграрні розписки. Банк вважає своїм пріоритетом спрощення та розширення доступу до фінансування для малих і середніх агровиробників і надалі активно розвиватиме даний інструмент», - повідомив Голова Правління «Агропросперіс Банк» Сергій Щепанський.

 

«Клієнти «Агропросперіс Банку» сумлінно виконують свої зобов’язання за аграрними розписками і високо оцінюють переваги даного методу фінансування, - продовжив Сергій Щепанський. - За потреби у грошових коштах вони повертаються до нашого банку саме за цим продуктом, вважаючи його найбільш зручним і пристосованим до специфіки аграрного бізнесу».

 

Нагадаємо, що аграрна розписка – це новий інструмент кредитування агровиробників під заставу майбутнього врожаю. Впровадження аграрних розписок розпочалося у 2014 році в межах Полтавської області і наразі даним інструментам можуть скористатися господарства вже у 8 областях України.

Агропросперіс  11.07.2017

«Агропросперіс» стабільно нарощує обсяги експорту

За підсумками 2016 року Група компаній «Агропросперіс» експортувала понад 2,5 млн. т агропродукції, що на 1 млн. т більше, ніж торік.

 

В структурі експорту «Агропросперіс» у 2016 році 1,3 млн. т склали зернові та олійні культури виробництва компаній Групи, тоді як 1,2 млн. т було закуплено в малих та середніх агровиробників України в рамках сервісної платформи «Агропросперіс», яка надає повний комплекс товарів і послуг для ефективного агровиробництва.

 

За підсумками 2016 року 80% агропродукції «Агропросперіс» експортував до країн Азії, Європи та Африки. Найбільшу частку, 30%, в експорті «Агропросперіс» має Індія. Країни Євросоюзу стали другим за величиною споживачем зернових та олійних культур, вироблених компаніями Групи та партнерами, з 23% в загальному обсязі експорту Групи. Найбільший попит на міжнародних ринках має пшениця, її частка в експорті Групи перевищує 50%.

 

«Цього року «Агропросперіс» продовжує активну закупівлю агропродукції на ринку. Безперебійну логістику понад 2 млн т ми здійснюємо через 12 потужних елеваторів, якими управляє Група. Особливу увагу ми приділяємо розвитку річкової та залізничної логістики. На сьогодні Група оперує 2 власними баржами спільною ємністю 10 000 т агропродукції та 200 сучасними вагонами-зерновозами загальною місткістю 14 000 т, виробленими на наше замовлення Крюківським вагонобудівним заводом. Ми бачимо стабільний інтерес міжнародних ринків до української агропродукції і продовжуємо активно розвивати пряму співпрацю з замовниками, які працюють у країнах Близького Сходу, Європи та Азії», – розповів генеральний директор Групи компаній «Агропросперіс» Ігор Осьмачко.

© 2019 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.