Всі новини >

Агропросперіс 08.02.2018

Агропросперіс підписав перший в Україні зерновий СВОП-контракт на базисі СРТ-порт

На поточному тижні Агропросперіс уклав першу в Україні своп-угоду на поставку 10 тис. т кукурудзи в березні 2018 року на СРТ базисі Одеса з прив'язкою до цінового індикатору Thomson Reuters.

 

Перший своп-контракт укладено між Агропросперіс і міжнародною торговельною компанією Spike Trade AG за посередництва швейцарської брокерської компанії SCB за  ціною $168,75 / т за ціновим індикатором Thomson Reuters на українську кукурудзу.

 

Торгівля своп-контрактами на базисі СРТ стала природним продовженням розвитку зернового ринку України, покликана забезпечити більшу ліквідність та прозорість ринку, а також дозволить світовим гравцям брати участь в першому ланцюжку експортних поставок української агропродукції.

 

«Дана форма торгівлі може стати ефективним інструментом для хеджування продажів і підтримки статусу виробничих компаній і клієнтів Групи Агропросперіс, малих і середніх фермерів України, як надійних партнерів для покупців з усього світу», – прокоментував угоду директор Агропросперіс Ігор Осьмачко.

 

«Український ринок має потребу в таких інструментах, як своп-контракт на базисі СРТ, перш за все, для фермерів, які більше знайомі з умовами і філософією торгівлі на цьому базисі», – зазначив директор компанії Spike Trade AG Олександр Соловей.

© 2019 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.