Всі новини >

Агропросперіс 07.08.2018

АП Франшиза – успішне агровиробництво під ключ від Агропросперіс

Група компаній «Агропросперіс» пропонує новий продукт у сфері агровиробництва України  – АП Франшизу, що дає можливість долучитись до виробничої платформи Агропросперіс та перейняти досвід успішного управління агробізнесом.

 

«Агропросперіс» постійно шукає нові напрямки бізнесу, де зможе застосувати власний досвід успішного агровиробництва. У Групи є працююча модель, як зробити фермерське господарство прибутковим, що втілена в життя на 52 виробничих компаніях Групи (Агропросперіс-заводи, або АПЗ). У певний момент ми зрозуміли, що сама модель може бути цінною для інших агровиробників, і ми можемо передати її. Наша мета – підключити фермера до нашого ланцюга поставок, від забезпеченням якісними ТМЦ до продажів готової продукції на експорт. Клієнтам АП Франшизи ми пропонуємо підтримку в питаннях податкового планування та бухгалтерського обліку, – розповідає Ольга Макара, фінансовий директор Групи компаній «Агропросперіс».

– АП Франшиза працює так: укладається договір про надання сільгосппослуг з виробництва культур, на яких ми спеціалізуємося (пшениця, кукурудза, соняшник, ріпак, соя). АПЗ бере на себе всі технологічні операції на землі, виділеній під цей проект. «Агропросперіс» зацікавлений, щоби клієнт АП Франшизи виростив гарний врожай і продав його за кращою ціною. Тому пропонує власну технологію, під яку поставляє всі ТМЦ за ринковими цінами, використовує сучасну техніку, залучає власних фахівців. Разом з клієнтом узгоджується техкарта і складається бізнес-план. Це живі документи, за якими надалі ведеться робота крок за кроком. Важливо, що фермер залишається власником на своїй землі».

 

Повне чи часткове фінансування під проект надають Агропросперіс Банк або партнер Піреус Банк. Застава – майбутній врожай. Відкривається кредитна лінія, яку клієнт використовує поступово і за потреби. Далі виробничі команди «Агропросперіс» щодня працюють пліч-о-пліч з клієнтом, спілкуються, звітують фермеру, щомісяця підписують акт виконаних робіт.

 

Ідея АП Франшизи народилася у середині серпня 2017 р. Першими її почали втілювати в життя команди «Ніжин Агро» та «Бахмач Агро». Ці АПХ холдингу «Латагро», працюючи в північному регіоні, мають найкращі операційні результати по Групі.

 

«Обираючи нас для пілотного проекту, інвестор мав впевненість, що ми допоможемо нашим сусідам фермерам вийти на якісно новий рівень агровиробництва і прибутків. Ми підписали перший договір у листопаді 2017 р. і продовжуємо зустрічі з зацікавленими фермерами у регіонах, де працюємо. На сьогодні АП Франшиза вже діє у Чернігівській та Сумській областях. Наступний етап – Вінницька. Зараз працюємо з найближчими сусідами, які наочно бачать наші врожайності, техніку, знайомі з командою. Далі будемо розширюватись до інших регіонів діяльності Групи», – розповідає Василь Саган, генеральний директор холдингу «Латагро».

 

Передусім АП Франшиза пропонується невеликим фермерським господарствам-юрособам, зараз це 30-300 га, які хочуть більшого від своєї землі. Відповідно, в них є потреба в ефективних змінах технології та підходів. На перспективу «Агропросперіс» готовий розглядати й більші господарства. Серед клієнтів Групи є нові фермери, які активно набирають земельний банк та ще не мають достатньо досвіду чи коштів. «Агропросперіс» готовий передати їм свою успішну бізнес-модель.

 

На прийняття рішення про співпрацю в середньому потрібно до 1 місяця. За цей час представники Групи зустрічаються з клієнтом, узгоджують технологію та бізнес-план, а банк перевіряє кредитну історію та ділову репутацію для надання фінансування.

 

«Наша мета – заробити разом із фермером та зробити його бізнес прибутковішим. Ми даємо операційну гарантію. Вона спрацьовує, якщо витрати перевищать прибуток на землі, задіяній в проекті, тоді ми компенсуємо різницю. Відповідно, Агропросперіс приймає на себе ризики неврожаю чи падіння ціни. Вартість нашої гарантії  – це частка в прибутку, отриманому в проекті АП Франшиза. Ми зацікавлені разом отримати найвищий прибуток, який розділяємо з клієнтом після продажу готової продукції в пропорції 70% на 30%, де 30% – частка Агропросперіс», – підсумовує Ольга Макара.

 

За відгуками перших клієнтів АП Франшизи, участь у проекті відкрила для них нові можливості та перспективи. Один партнер подякував за те, що вперше за 4 роки провів травневі свята вдома з дітьми замість біганини у справах – закупити насіння, знайти техніку та механізаторів, відшукати фінансування на польові роботи. Для іншого фермера вирощувати кукурудзу було давньою мрією через суттєві витрати. І от вже зовсім скоро з його полів буде зібрано перший врожай кукурудзи!

 

Ви – власник агрокомпанії та бажаєте більшого від своїх полів? Заповніть заявку на участь в АП Франшизі за посиланням, і ми зателефонуємо Вам для обговорення партнерства!

Ми відкриті для прямого спілкування з власниками агрокомпаній.

 

НАШІ КОНТАКТИ:

Василь Саган

 

генеральний директор «Латагро»

 

vsahan@agroprosperis.com

(067) 460 71 58

Ольга Макара

 

фінансовий директор

Групи компаній «Агропросперіс»

 

omakara@agroprosperis.com; ‎

(067) 998 54 31

© 2019 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.