Всі новини >

Агропросперіс 24.09.2018

300 вагонів Агропросперіс перевезли 580 тис. т агропродукції

У 2017-2018 рр. Група компаний «Агропросперіс» істотно підвищила ефективність логістики агропродукції завдяки власному парку залізничних вагонів, який до жовтня цього року складе 400 одиниць. З 1 липня 2017 р. по 1 вересня 2018 р. 300 вагонів «Агропросперіс» забезпечили своєчасне вивезення 580 тис. т продукції, виробленої компаніями Групи, а також малими та середніми фермерами України як у порти для подальшого експорту на ринки понад 30 країн світу, так і провідним національним переробникам.

 

Власний вагонний парк забезпечив своєчасне вивезення 30% агропродукції «Агропросперіс» з 52 елеваторів Групи та партнерів, в результаті чого зерносховища максимально ефективно використовували свої потужності, а виробничі компанії провели збирання урожаю та посівну кампанію в оптимальні терміни. Високій оборотності вагонів сприяла активна робота 8 власних та орендованих тепловозів з правом виїзду на станційні шляхи.

 

У найближчих планах Групи компаній «Агропросперіс» – посилення власної логістики ще 100 новими вагонами виробництва Крюковського вагонобудівного заводу, які будуть поставлені в жовтні цього року. Це дозволить збільшити обсяги залізничних перевезень агропродукції до 800 тис. т на рік, а також надавати логістичні послуги партнерам «Агропросперіс» – малим і середнім фермерам України.

© 2019 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.