Всі новини >

Агропросперіс      15.12.2016

1 млн т агропродукції прийняв елеватор «Агродар-Бар»

з початку роботи

Елеватор «Агродар-Бар», який працює у складі логістичного бізнесу Групи компаній «Агропросперіс», в грудні 2016 року відзначив перший 1 млн т агропродукції, яка пройшла через сучасні потужності зерносховища з початку його роботи в серпні 2011 року.

 

Завдяки проведеній у 2012 р. модернізації, спрямованої на підвищення продуктивності виробничих ліній і удосконалення технологічної схеми, сьогодні «Агродар-Бар» є максимально мобільним і працює як високоефективний логістичний вузол, здатний вирішувати для своїх клієнтів безліч питань логістики зерна. Станом на грудень 2016 р. «Агродар-Бар», проводячи шостий сезон, працює в діапазоні п'ятого обороту. У той час як потужність одноразового зберігання елеватора становить 50 тис. т!

 

На сьогодні «Агродар-Бар» по праву вважається флагманом серед 12 елеваторів Групи компаній «Агропросперіс» і займає передові позиції на ринку. Поклажодавцями елеватора є близько 40 підприємств – як компаній Групи «Агропросперіс», так і регіональних виробників зернових та олійних культур.

© 2019 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.