Всі новини >

АП Логістика      23.01.2017

«Агропросперіс» посилює власну залізничну логістику

У січні 2017 року між підприємствами Групи «Агропросперіс» почали курсувати 50 власних вагонів, які посилять залізничну логістику 60 виробничих компаній і 12 елеваторів Групи.

Нові вагони для «Агропросперіс» виготовлені Крюківським вагонобудівним заводом.

 

Вантажопідйомність кожного вагона становить 70,5 т, обсяг – 116 куб. м. Це кращі за своїми характеристиками вагони на території України. Так, в один такий вагон можна завантажити 70 т всіх зернових і олійних культур, крім насіння соняшнику, що на 8% більше, ніж за звичайний вагон, і 50 т насіння соняшнику, що на 20% більше за звичайний вагон.

 

50 новопридбаних вагонів складають «маршрутний поїзд» вагою 3 500 т, який може рухатись з одним електровозом або тепловозом від станції навантаження до станції вивантаження за мінімальний час.

 

Нові вагони будуть направлені для гарантованого вивезення продукції виробничих підприємств Групи в високий сезон на елеватори «Агропросперіс», а в низький сезон – на сторонні елеватори, які матимуть нестачу транспортних потужностей, також для вивезення продукції компаній і партнерів Групи.

 

Закупівля власних вагонів є для «Агропросперіс» послідовним кроком для забезпечення безперебійних поставок агропродукції з полів в порти або до заводів переробників. Раніше в 2016 році на елеватори Групи були придбані 6 локомотивів, завдяки яким потужності відвантаження з одного зерносховища на добу зросли в середньому в 2,6 рази – з 21 вагону до 54-х. Також протягом 2016 року налагоджено курсування 16 залізничних маршрутів, які перевезли 54 тис. т агропродукції від виробників у порти.

© 2019 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.