Всі новини >

«Агропросперіс Банк», який входить до Групи компаній «Агропросперіс», у 2016 року підписав рекордні 26 аграрних розписок із 62, виданих протягом року, і впевнено тримає першість за кількістю укладених угод.

 

У лютому 2016 року «Агропросперіс Банк» підписав першу в Україні фінансову аграрну розписку, ставши піонером серед українських банків у використанні даного інструменту кредитування. Розписка на суму 457 тис. грн. була оформлена у Вінницькій області під заставу майбутнього врожаю озимої пшениці.

 

«Агропросперіс Банк» до сьогодні залишається єдиним в Україні банком, який видає кошти під аграрні розписки. Банк вважає своїм пріоритетом спрощення та розширення доступу до фінансування для малих і середніх агровиробників і надалі активно розвиватиме даний інструмент», - повідомив Голова Правління «Агропросперіс Банк» Сергій Щепанський.

 

«Клієнти «Агропросперіс Банку» сумлінно виконують свої зобов’язання за аграрними розписками і високо оцінюють переваги даного методу фінансування, - продовжив Сергій Щепанський. - За потреби у грошових коштах вони повертаються до нашого банку саме за цим продуктом, вважаючи його найбільш зручним і пристосованим до специфіки аграрного бізнесу».

 

Нагадаємо, що аграрна розписка – це новий інструмент кредитування агровиробників під заставу майбутнього врожаю. Впровадження аграрних розписок розпочалося у 2014 році в межах Полтавської області і наразі даним інструментам можуть скористатися господарства вже у 8 областях України.

Агропросперіс      06.02.2017

Павло Мандренко - кращий ІТ-директор агробізнесу України за підсумками 2016 року

Павло Мандренко, керівник ІТ відділу Групи компаній «Агропросперіс», визнаний кращим ІТ-директором агробізнесу України 2016 року за версією видання «Компьютерное обозрение».

 

Дев'ятий всеукраїнський конкурс ІТ-директорів Best CIO 2016, що проводиться «Компьютерным обозрением», тривав з 1 листопада 2016 року по 26 січня 2017 року. Конкурс відзначає найпрофесійніших ІТ-менеджерів, які минулого року досягли найбільшого успіху в розвитку ІТ в компаніях, які працюють у різних галузях України.

 

Майбутнього володаря титулу Best CIO 2016 визначало експертне журі, яке розглядало кандидатури 30 фіналістів з 10 галузей у два етапи. На першому оцінювалися їх професійні якості, досягнення й реалізовані проекти, на другому – всі аспекти комплексної організації й управління ІТ-процесами в компанії.

 

«У минулому році під керівництвом Павла Мандренка було реалізовано багато ІТ-проектів, –підбиває підсумки конкурсу Best CIO 2016 «Компьютерное обозрение». – Особливо відзначаються перенесення серверних майданчиків до одного з найбільших дата центрів Європи, що додало стабільності бізнесу. Розробка і впровадження інструменту оцінки й контролю роботи механізаторів – це унікальне рішення, яке мотивує працівників у полях. Розробка додатків для оцінки працівників за ККД і виведення цих результатів на екрани, встановлені в 62 офісах (працівники можуть спостерігати свої рейтинги). Також в минулому році було відкрито сайт Групи компаній та впроваджено інтернет-систему трейдингу зерном».

 

«Висловлюю величезну подяку своїй команді за досягнення в 2016 році цілей, які були поставлені перед ІТ відділом. Пишаюся професійним підходом команди до вирішення викликів, які з'являлися на нашому шляху», – сказав Павло Мандренко на урочистій церемонії нагородження Best CIO 2016.

© 2019 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.