Всі новини >

«Агропросперіс Банк», який входить до Групи компаній «Агропросперіс», у 2016 року підписав рекордні 26 аграрних розписок із 62, виданих протягом року, і впевнено тримає першість за кількістю укладених угод.

 

У лютому 2016 року «Агропросперіс Банк» підписав першу в Україні фінансову аграрну розписку, ставши піонером серед українських банків у використанні даного інструменту кредитування. Розписка на суму 457 тис. грн. була оформлена у Вінницькій області під заставу майбутнього врожаю озимої пшениці.

 

«Агропросперіс Банк» до сьогодні залишається єдиним в Україні банком, який видає кошти під аграрні розписки. Банк вважає своїм пріоритетом спрощення та розширення доступу до фінансування для малих і середніх агровиробників і надалі активно розвиватиме даний інструмент», - повідомив Голова Правління «Агропросперіс Банк» Сергій Щепанський.

 

«Клієнти «Агропросперіс Банку» сумлінно виконують свої зобов’язання за аграрними розписками і високо оцінюють переваги даного методу фінансування, - продовжив Сергій Щепанський. - За потреби у грошових коштах вони повертаються до нашого банку саме за цим продуктом, вважаючи його найбільш зручним і пристосованим до специфіки аграрного бізнесу».

 

Нагадаємо, що аграрна розписка – це новий інструмент кредитування агровиробників під заставу майбутнього врожаю. Впровадження аграрних розписок розпочалося у 2014 році в межах Полтавської області і наразі даним інструментам можуть скористатися господарства вже у 8 областях України.

Агропросперіс      3.04.2017

AP Agronomist: два роки інноваційного управління агротехнологіями!

У 2015 році виробничі компанії Групи «Агропросперіс» почали використовувати ІТ-інструмент для централізованого ведення агрономічних операцій AP Agronomist. Це власна розробка «Агропросперіс», над якою протягом декількох років працювала професійна команда ІТ-фахівців, агрономів і аналітиків.

 

У кожного агронома в «Агропросперіс» є сучасний планшет з програмою AP Agronomist, а також 3G модулем для обміну даними через інтернет і GPS модулем для швидкого визначення GPS координат. Планшети пристосовані для роботи в польових умовах протягом тривалого терміну.

 

AP Agronomist значно спростив і стандартизував завдання агронома, завдяки чому ефективність роботи зросла в декілька разів. Через AP Agronomist безпосередньо з планшету кожен агроном бачить залишки ТМЦ, переміщує їх і контролює списання, фіксує проведені технологічні операції, кількість внесених добрив і ЗЗР, дані про механізаторів, які працювали на цьому полі. Програма допомагає планувати польові роботи, сама визначає перелік необхідних операцій, а також техніки і агрегатів з урахуванням їх доступності в цей день. Завдяки актуальності і узгодженості списків полів, ТМЦ, техніки і співробітників агроном працює точніше і швидше.

Застосовуючи аналітику в AP Agronomist, агроном легко порівнює поточні показники з показниками попередніх періодів, із запланованими, з показниками інших підприємств Групи.

 

Співробітники «Агропросперіс», які використовують AP Agronomist, високо оцінюють його переваги і вважають незамінним помічником, який дає швидкий доступ до всієї історії поля, дозволяє зберігати фото стану посівів, бачити врожайність, точку беззбитковості, грамотно планувати технологічні операції. І все це – в електронному вигляді!

AP Agronomist допомагає виробничим компаніям Групи «Агропросперіс» успішно розвиватися і постійно підвищувати ефективність і керованість бізнесу.

© 2019 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.