Умови використання веб-сайту

ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС»

 

 

1. Визначення.

На даному веб-сайті слова «компанія», «Агропросперіс», «ми», «нас» і «наш» залежно від контексту використовуються для позначення ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС».

Терміни «Група», «Група компаній" і "Група компаній «Агропросперіс» використовуються в зовнішніх корпоративних комунікаціях як комунікативна назва всіх афільованих та інших юридичних осіб (учасників Групи), що здійснюють контроль над учасниками Групи, контрольованих учасниками Групи або перебувають під спільним контролем.

 

2. Умови.

Даний веб-сайт знаходиться під управлінням ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС». Перед використанням веб-сайту, будь ласка, уважно ознайомтеся з цими Умовами використання (далі - Умови). Відвідуючи даний веб-сайт, Ви погоджуєтесь дотримуватися цих Умов. Якщо Ви не згодні з Умовами, Вам не слід відвідувати цей веб-сайт або переглядати розміщену на ньому інформацію. Всі питання та пропозиції стосовно цього веб-сайту слід надсилати в електронному форматі за адресами електронної пошти, вказаними на сторінці «Контакти», або в письмовому вигляді у форматі поштового відправлення на поштову адресу:

PR-департамент ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС», вул. Дегтярівська, д.21-Г, м Київ, Україна, 04119.

 

3. Положення про конфіденційність.

Ми поважаємо право на недоторканність особистого життя кожного відвідувача нашого веб-сайту. У цьому розділі викладено наше положення про конфіденційність, недоторканність особистого життя, а також положення про збір та використанні інформації про користувачів, включаючи персональні дані.

 

3.1. Особиста інформація.

При перегляді Вами деяких розділів нашого веб-сайту ми можемо запропонувати надати Ваші персональні дані. Наприклад, щоб відповісти на Ваші запитання, нам можуть знадобитися такі дані, як Ваші ім'я та прізвище, електронна або поштова адреса. Деяка особиста інформація може збиратися автоматично. Це стандартна інформація, яка включає такі дані, як тип браузера і мова, час відвідування веб-сайту і ваша IP (Internet Protocol) адреса. Ми можемо надсилати файли cookie на ваш комп'ютер. Ви не зобов'язані приймати ці файли. Якщо Ви не бажаєте, щоб Ваш комп'ютер отримував файли cookie, Ви можете змінити відповідні налаштування свого браузера.

 

3.2. Використання компанією персональної інформації користувачів веб-сайту.

Відвідуючи наш веб-сайт, Ви надаєте нам свою згоду про те, що ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС» може використовувати Вашу персональну інформацію та/або персональні дані наступним чином:

3.2.1. передавати отриману від Вас інформацію нашим підрядникам та/або іншим контрагентам для підтримки роботи веб-сайту;

 

3.2.2. розкривати Ваші персональні дані: а) на вимогу правоохоронних, контролюючих та інших органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших уповноважених структур; б) якщо цього від нас вимагає закон чи судове рішення (ухвала, постанова); в) коли ми вважаємо, що розкриття необхідно або доцільно для запобігання шахрайства або порушення прав ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС» або окремих його підрозділів, іншого учасника Групи; г) щоб гарантувати особисту безпеку співробітників ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС» або третіх осіб, які перебувають на території компанії;

 

3.2.3. передавати Ваші персональні дані у випадку, якщо ми продаємо, купуємо, об'єднуємо або проводимо інші види реорганізації нашого бізнесу в регіонах своєї присутності. У разі здійснення таких дій може виникнути необхідність розкрити персональну інформацію потенційному покупцеві або передати її через продавців. Ми докладемо всіх належних зусиль, щоб захистити персональну інформацію, яка передається під час здійснення подібних угод.

 

3.3. Безпека наданої інформації.

ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС» вдасться до всіх доречних і можливих дій, щоб уникнути втрати, нецільового використання, зміни або незаконного розголошення наданої Вами інформації. Треті особи, підприємства, установи, організації, окремі співробітники, що працюють з компанією на договірній основі, а також представники /співробітники/ працівники ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС», службові обов'язки яких передбачають доступ до наданої Вами інформації, зобов'язані зберігати її конфіденційність і безпеку.

 

4. Посилання на веб-сайти третіх осіб.

Наш веб-сайт може містити адреси інших веб-сайтів, які вже розміщені у відкритому доступі в мережі Інтернет та мають власні умови використання. Ми не несемо відповідальності за їх зміст і надаємо посилання на ці веб-сайти виключно для Вашої зручності. ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС» не несе відповідальності за точність інформації, розміщеної на інших веб-сайтах, і їх роботу. Здійснюючи доступ до цих веб-сайтів, Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що ми не несемо відповідальності або зобов'язань, прямих або непрямих, у разі будь-яких реальних або можливих збитків або збитку, понесеного Вами внаслідок використання інформації, придбання або отримання у власність товарів, робіт або послуг, згадка про яких містяться на будь-яких подібних веб-сайтах. Використання таких веб-сайтів здійснюється на Ваш власний ризик і за Вашим власним розсудом.

 

5. Загальні умови використання веб-сайту.

 

5.1. Даний веб-сайт надає інформацію безкоштовно, без будь-яких гарантій, за винятком окремо обумовлених на цьому веб-сайті випадків. Інформація, яка міститься на цьому веб-сайті, призначена для спільних цілей та надається для ознайомлення аудиторії з компанією і середовищем її діяльності в регіонах присутності. Компанія вдалася до всіх розумних і доцільних кроків, щоб переконатися, що інформація, представлена на веб-сайті, відповідає дійсності на момент її публікації.

 

5.2. За винятком окремо обумовлених на цьому веб-сайті випадків, ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС» не несе відповідальності за зміст або використання будь-яких веб-сторінок або повідомлень, посланих або отриманих Вами.

 

5.3. Всі права інтелектуальної власності, пов'язані з цим веб-сайтом, у тому числі (але не виключно) - авторські права, права на знаки для товарів і послуг (торгові марки) за законом належать ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС». Крім права на використання цього веб-сайту, обмеженого даними Умовами, ніяких інших прав, пов'язаних з його використанням, Ви не отримуєте. Дозволяється роздруковувати або завантажувати інформацію та вміст із цього веб-сайту в особистих, некомерційних цілях. Не дозволяється пропонувати до продажу, продавати або будь-яким іншим чином відчужувати, передавати в користування або поширювати інформацію з цього веб-сайту без письмового дозволу представника PR-департаменту ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС». За умови отримання згаданого дозволу посилання на http://www.agroprosperis.com/ є обов'язковою. Частини цього веб-сайту не можуть бути використані як частина іншого веб-сайту шляхом створення гіперпосилання в Інтернеті, за винятком випадку, коли ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС» надало Вам на це письмовий дозвіл. З урахуванням обмежень, наведених у цьому пункті, Вам дозволено завантажувати і використовувати фотографії і відео, розміщені на веб-сайті, в засобах масової інформації (включаючи інформаційні інтернет-видання) для ілюстрації інформаційних матеріалів про діяльність ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС», за умови наявності активного гіперпосилання на http://www.agroprosperis.com/.

 

5.4. Не дозволяється використовувати цей веб-сайт для будь-якої незаконної діяльності, у тому числі (але не виключно) - розсилати, використовувати, копіювати, публікувати і давати дозвіл на публікації непристойного, загрозливого, наклепницького, образливого характеру; розсилати будь-які рекламні або подібні їм матеріали, великі за розміром повідомлення, які можуть перешкоджати роботі цього веб-сайту або заважати іншим відвідувачам використовувати цей веб-сайт.

 

5.5. ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС» залишає за собою необмежене і безумовне право в будь-який момент і без попередження додавати, змінювати, вилучати інформацію, тимчасово або повністю припиняти роботу всього веб-сайту, обмежувати або забороняти доступ до нього.

 

5.6. Приймаючи ці Умови, Ви погоджуєтесь з тим, що повинні компенсувати ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС» будь-який збиток або витрати (включаючи оплату юридичних послуг, компенсацію матеріальної чи моральної шкоди, а також шкоди, завданої честі чи гідності фізичної особи, ділової репутації юридичної особи), що виникли внаслідок неправильного використання Вами цього веб-сайту або в результаті порушення Вами цих Умов.

 

5.7. У разі порушення Вами цих Умов ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС» має право на власний розсуд тимчасово призупинити або блокувати Ваш доступ до цього веб-сайту і відмовити Вам надалі доступі до нього.

 

5.8. Надання доступу до цього веб-сайту є безкоштовним, і ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС» не несе перед Вами жодної відповідальності у зв'язку з використанням цього веб-сайту, зокрема, за прямі або непрямі збитки внаслідок використання Вами цього веб-сайту. Ви можете уникнути подібної ситуації, негайно припинивши використання цього веб-сайту.

 

5.9. ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС» може періодично вносити зміни у вищевикладені Умови.

 

5.10. Ці Умови, а також зміст даного веб-сайту охороняються законами України, які мають виключне верховенство у всіх питаннях.

 

 

 

 

 

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання