Всі новини >

«Агропросперіс Банк», який входить до Групи компаній «Агропросперіс», у 2016 року підписав рекордні 26 аграрних розписок із 62, виданих протягом року, і впевнено тримає першість за кількістю укладених угод.

 

У лютому 2016 року «Агропросперіс Банк» підписав першу в Україні фінансову аграрну розписку, ставши піонером серед українських банків у використанні даного інструменту кредитування. Розписка на суму 457 тис. грн. була оформлена у Вінницькій області під заставу майбутнього врожаю озимої пшениці.

 

«Агропросперіс Банк» до сьогодні залишається єдиним в Україні банком, який видає кошти під аграрні розписки. Банк вважає своїм пріоритетом спрощення та розширення доступу до фінансування для малих і середніх агровиробників і надалі активно розвиватиме даний інструмент», - повідомив Голова Правління «Агропросперіс Банк» Сергій Щепанський.

 

«Клієнти «Агропросперіс Банку» сумлінно виконують свої зобов’язання за аграрними розписками і високо оцінюють переваги даного методу фінансування, - продовжив Сергій Щепанський. - За потреби у грошових коштах вони повертаються до нашого банку саме за цим продуктом, вважаючи його найбільш зручним і пристосованим до специфіки аграрного бізнесу».

 

Нагадаємо, що аграрна розписка – це новий інструмент кредитування агровиробників під заставу майбутнього врожаю. Впровадження аграрних розписок розпочалося у 2014 році в межах Полтавської області і наразі даним інструментам можуть скористатися господарства вже у 8 областях України.

Агропросперіс  Банк     19.04.2017

Агропросперіс Банк профінансував 40% всіх аграрних розписок в Україні

Станом на квітень 2017 року за час реалізації проекту аграрних розписок в Україні оформлено 104 аграрних розписки, 43 із них – Агропросперіс Банком. І це протягом лише одного року роботи із цим інструментом!

 

Банк спрацював за аграрними розписками в шести регіонах, в тому числі першим підписав розписки у нещодавно приєднаних до проекту Тернопільській і Сумській областях.

«Агропросперіс Банк вважає своїм пріоритетом розвиток таких нетипових для звичайних банків інструментів кредитування, як аграрні розписки і фінансування під валютні форварди, -  повідомив Сергій Щепанський, голова правління Агропросперіс Банку. - Ці продукти краще пристосовані до специфіки аграрного бізнесу і потреб наших клієнтів».

 

Більшість клієнтів, які уклали з банком аграрні розписки у минулому сезоні, повертаються за ними знову. Тож протягом перших місяців 2017 року банком оформлено вже 17 розписок.

 

«Ми зацікавлені у кредитуванні під аграрні розписки саме малих та середніх агрогосподарств із площею земель від 100 га, а взагалі господарства, які користуються аграрними розписками, мають близько 500-1500 га землі в обробітку та залучають додаткове фінансування на посівну саме через аграрні розписки», - розповів Сергій Щепанський.

© 2019 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.