Всі новини >

Агропросперіс 05.02.2018

Павло Мандренко – кращий ІТ-директор агробізнесу України-2017

Павла Мандренка, ІТ-директора Групи компаній Агропросперіс, вдруге поспіль визнано кращим ІТ-директором агробізнесу України.

 

Таке рішення прийняло авторитетне журі Десятого Всеукраїнського конкурсу ІТ-директорів BEST CIO 2017, організованого виданням «Компьютерное Обозрение». Урочиста церемонія нагородження відбулася в Києві 25 січня 2018 року. Ця перемога стала другою поспіль для Павла – в 2016 році він також був визнаний кращим у галузі!

 

Мета BEST CIO 2017 – виявити найбільш професійних ІТ-менеджерів, які досягли за минулий рік найбільшого успіху в розвитку ІТ на підприємствах України. Під час визначення кращих бралися до уваги як професійні якості та заслуги учасників конкурсу, так і показники якості управління всіма ІТ процесами в компанії. У 2017 році за перемогу змагалися 33 ІТ-управлінця в 11 номінаціях-категоріях.

Журі також відзначило ІТ-директора і команду Агропросперіс ще однією спеціальною нагородою за підсумками 2017 року – «Кращий тандем бізнесу та ІТ», заснованою партнером заходу, компанією Укртелеком.

 

Директор B2B сегменту Укртелекому Микола Давиденко, який входив до складу журі конкурсу, прокоментував перемогу Агропросперіс так: «Наш переможець не тільки успішно керує ІТ-інфраструктурою, а й допомагає бізнесу бути конкурентоспроможним. Для випадків, коли стратегія конкуренції цінова - він впроваджує ІТ-інструменти для управління собівартістю, коли підприємство конкурує рівнем обслуговування - він впроваджує інструмент покращення взаємодії з клієнтами. А минулого року спеціалізований додаток для агрономів було запроваджено поза межами групи. Таким чином, ІТ напрямок не тільки підвищує ефективність бізнес-процесів, але й перетворюється на профіт-центр».

© 2019 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.