Всі новини >

Агропросперіс 14.03.2019

Павло Мандренко - переможець конкурсу BEST CIO 2018

Переможцем конкурсу BEST CIO 2018 у категорії «Агропромисловий комплекс» став Павло Мандренко, ІТ-директор Групи компаній «Агропросперіс». Рішенням авторитетного журі Павло визнаний кращим керівником ІТ-напрямку в АПК України ось уже третій рік поспіль! Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу відбулася 27 лютого в Києві.

 

Проектом BEST CIO 2018, який з 2008 року проводиться виданням «Компьютерное Обозрение», переможці конкурсу визначалися в два етапи. Під час першого оцінювалися зрілість IT-інфраструктури компанії, в якій працює CIO, ефективність використовуваних апаратно-програмних рішень і досконалість системи управління IT. Фіналістів визначали за методикою, розробленою експертами редакції «Компьютерное Обозрение» на основі всесвітньо визнаних моделей Gartner і MIT.

На другому етапі оцінювали особистий внесок керівника IT-напрямку. До журі BEST CIO 2018 увійшли топ-менеджери компаній-партнерів, переможці конкурсу минулих років, а також експерти вітчизняного IT-ринку.

 

«Цього року церемонію нагородження ми проводимо під слоганом «BEST CIO - Ready to Quantum Leap». Сучасні умови вимагають від ІТ-директорів квантового стрибка не тільки в технологічних питаннях — а тут ми спостерігаємо абсолютно радикальні зміни і появу абсолютно нового арсеналу технологій — але і в тому, що стосується взаємодії з бізнесом. І основне завдання нашого проекту - вибрати найбільш помітних і професійних CIO українських компаній », — зазначив Михайло Лаптєв, голова журі BEST CIO 2018 і головний редактор видання «Компьютерное Обозрение».

 

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання