Всі новини >

АП Логістика 18.03.2019

Елеватори Агропросперіс відвантажили рекордні 1,5 млн т у 2018-19 МР

12 елеваторів Групи компаній «Агропросперіс» вийшли на рекордний оборот за свою історію, відвантаживши 1,5 млн т агропродукції у 2018-2019 МР. Всередині Групи два маршрутні елеватори вийшли на власні рекорди з початку роботи. Так, за поточний сезон «Агродар-Бар» відвантажив 330 тис т олійних та зернових культур, що складає 6,6 оборотів, а Жмеринський елеватор – 210  тис. т, що дорівнює 5,3 оборотам.

 

Обсяг заготівлі в поточному маркетинговому році вже перевищує підсумковий результат 2017-18 МР на 200 тис т. З них найбільший приріст забезпечили «Агродар-Бар» – на 100 тис т, і Жмеринський елеватор – на 50 тис т. Цього року практично всі елеватори України збільшили обсяги приймання порівняно з попереднім сезоном завдяки високим врожайностям.  Водночас, визначним результатам елеваторів «Агропросперіс» також сприяла закладка в поліетиленові мішки-«рукава» понад 100 тис т агропродукції, що розширило потужності одночасного зберігання.

Додатковими факторами успіху стали проведена реконструкція на «Агродар-Бар» та ефективна з/д логістика по Жмеринському елеватору, в тому числі 400 власними вагонами «Агропросперіс» та двома маневровими тепловозами, якими оперують ці елеватори.

 

Про АП елеватори-рекордсмени:

 

• «Агродар-Бар». Під час розпочатої 2017 року модернізації кількість точок приймання зерна з автотранспорту збільшено до чотирьох. Продуктивність відвантаження у вагони збільшено до трьох пунктів, що дає можливість вантажити відразу три вагони. З цього сезону всі чотири лінії працюють одночасно, це паралельні маршрути з однаковою продуктивністю. Потужність транспортних ліній збільшено зі 100 до 175 т/год. Добігає завершення будівництво четвертої сушарки, яка працюватиме на природному, чи скрапленому газі, а також на твердопаливних пелетах. Нову сушарку буде запущено наступного сезону. Сьогодні «Агродар-Бар» є маршрутним елеватором з потужністю завантаження 54 зерновозів на добу. Елеватор має дві залізничних колії і фронт одночасної подачі 22 вагони, по 11 на кожній із них.

 

• Жмеринський елеватор став 12-м логістичним активом Групи компаній «Агропросперіс». Його збудовано з нуля за 8 місяців та введено до експлуатації у серпні 2015 року. Чотири лінії приймають понад 5 тис. т зерна на добу. Відвантаження залізничним транспортом здійснюється двома лініями сумарною потужністю 3,5 тис. т. На елеваторі встановлено інноваційне обладнання Behlen, Intersystems, Tornum (США, ЄС); авторозвантажники Калинівського машинобудівного заводу, вагове обладнання «Техноваги» (Львів). Сучасне обладнання лабораторії дозволяє швидко і з мінімальними похибками визначити необхідні параметри культур, що пришвидшує приймання автомобілів.

 

Про Групу компаній «Агропросперіс»

• Фінансує виробництво і експорт понад 3 млн т агропродукції на рік в Україні з 2007 р.

• Управляє 50 виробничими компаніями та 12 елеваторами.

• Поставляє національним агровиробникам весь комплекс товарів і послуг для виходу на світові ринки.

• Основний інвестор – група інвестиційних фондів під управлінням NCH Capital (США).

 

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання