Всі новини >

Агропросперіс 08.04.2019

Агропросперіс увійшов до складу міжнародної асоціації GAFTA

«Агропросперіс» приєднався до Міжнародної асоціації торгівлі зерном і кормами (GAFTA), куди входить понад 1800 компаній у 95 країнах світу.

 

Членство в асоціації відкриває доступ до великої мережі учасників агроринку, а також до сервісів у сфері міжнародної торгівлі, таким як стандартні форми контрактів, з використанням яких відбувається 80% торгівлі зерном і кормами в світі; допомога під час розгляду спорів; участь в Системі торгової безпеки (GTAS); консультації та навчання.

 

«Для «Агропросперіс» приєднання до GAFTA означає визнання наших бізнес-практик на світовому рівні. На даний момент ми виробляємо та експортуємо понад 3 млн т зернових і олійних культур, поставляючи їх покупцям з більше ніж 30 країн світу. Членство в професійній організації зі 140-річною історією, яка об'єднує ключових гравців глобального ринку агропродукції, відкриє для нашого бізнесу нові можливості на міжнародній арені і зміцнить позиції зерна, вирощеного в Україні як компаніями Групи, так і нашими партнерами – малими і середніми національними агровиробниками», – прокоментував Ігор Осьмачко, генеральний директор Групи компаній «Агропросперіс».

 

Про Групу компаній «Агропросперіс»

• Фінансує виробництво і експорт понад 3 млн т агропродукції на рік в Україні з 2007 р.

• Управляє 50 виробничими компаніями та 12 елеваторами.

• Поставляє національним агровиробникам весь комплекс товарів і послуг для виходу на світові ринки.

• Основний інвестор – група інвестиційних фондів під управлінням NCH Capital (США).

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання