Всі новини >

Агропросперіс 13.05.2019

«Агропросперіс» розширює дистрибуційний бізнес

Група компаній «Агропросперіс» надає фермерам України повний комплекс товарів та послуг для виробництва агропродукції експортної якості. Зокрема, «Агропросперіс» вже п’ятий рік постачає агровиробникам насіння, мінеральні добрива та засоби захисту рослин від провідних світових виробників. У 2019 році «Агропросперіс» розширює дистрибуційний бізнес ексклюзивними засобами захисту рослин, завезеними за програмою прямого імпорту для потреб власних агрокомпаній, а також для реалізації національним агровиробникам.

На даний момент українським агровиробникам пропонуються гербіциди, фунгіциди, інсектициди та десиканти. Нові препарати виробляються на сучасних високотехнологічних потужностях одного з провідних заводів світу, проходять ретельний контроль якості, поставляються в сучасному фасуванні та надійно захищені від підробок. Вони малотоксичні та безпечні для довкілля за умови дотримання інструкції із застосування.

 

Ці засоби захисту рослин успішно пройшли експериментальне використання на полях 50 агровиробничих компаній Групи «Агропросперіс» (Агропросперіс-заводів, АПЗ) і з 2018 року їх впроваджено до агротехнології Групи, що веде промислове виробництво агропродукції на 400 тис га в 13 регіонах України. Репортажі з результатами використання ЗЗР на полях «Агропросперіс» доступні для перегляду тут і тут.

 

Препарати призначені для використання на основних експортних культурах та ефективно захищають їх від широкого спектру шкодочинних об’єктів. За висновками агрономів АПЗ, ЗЗР повністю відповідають заявленим характеристикам та їх застосування є економічно обґрунтованим. Придбати повний перелік ЗЗР, що поставляються, можна на сайті Buonfarmers.com або через менеджерів з продажів «Агропросперіс» у Вашому регіоні, чиї контакти наведені тут.

 

«Агропросперіс» готовий ділитися успішними напрацюваннями з малими і середніми фермерами і планує розширювати асортимент продукції новими найменуваннями, ключовою особливістю яких є справедливе співвідношення ціни та якості.

 

«Агропросперіс» працює за принципом «Для інших, як для себе!» та відкриває доступ на світові ринки агропродукції фермерам і агропідприємствам України. Група компаній розвиває ланцюг доданої вартості з лану до столу через фінансування в «Агропросперіс Банку», постачання високоякісних виробничих матеріалів, закупівлю готової продукції та її прямий експорт, пропозицію ІТ-інструментів власної розробки, а також участь у проекті АП Франшиза – стабільному та прибутковому агробізнесі під ключ.

 

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання