Всі новини >

Агропросперіс 24.06.2019

Директори трьох компаній «Агропросперіс» увійшли до Аграрної Еліти України 2018

Керівники двох виробничих компаній і елеватора Групи «Агропросперіс» стали лауреатами щорічної премії «Аграрна Еліта України», яка щороку відзначає кращих управлінців аграрної галузі.

 

Особливістю цьогорічної премії стало те, що вперше за її історію володарем престижної нагороди став директор елеватора. Як відзначив тематичний журнал, присвячений історіям успіху переможців, «Агродар-Бар» завершив свій восьмий сезон з абсолютним рекордом. Уже в першій половині маркетингового року цей маршрутний елеватор у селі Міжлісся, що на Вінниччині, прийняв і відвантажив 335 тис. тонн зерна, зробивши за рік понад шість оборотів і впевнено крокуючи до сьомого!

 

Роман Андрейків, генеральний директор елеватора №1 у рейтингу Групи  компаній «Агропросперіс», здобув перемогу в номінації «Інноваційність». Ключовими чинниками такого високого результату стали інноваційні підходи до формування належного клієнтського досвіду, висококваліфікований менеджмент підприємства та постійне підвищення ефективності. Під час розпочатої у 2017 р. модернізації кількість точок приймання зерна з автотранспорту збільшено до чотирьох. Продуктивність відвантаження у вагони — до трьох пунктів, що дає можливість вантажити відразу три вагони. В поточному сезоні всі чотири лінії працюють одночасно, це паралельні маршрути з однаковою продуктивністю. Потужність транспортних ліній збільшено зі 100 до 175 т/год. Добігає завершення будівництво четвертої сушарки, яка працюватиме на природному чи скрапленому газі, а також на твердопаливних пелетах. Нову сушарку буде запущено наступного сезону. Нині «Агродар-Бар» є маршрутним елеватором з потужністю завантаження 54 зерновозів на добу. Він має дві залізничних колії і фронт одночасної подачі 22 вагони, по 11 на кожній із них.

 

У номінації «Потужний розвиток» лауреатом став Анатолій Заєць, керівник «Бахмач Агро», що працює на 8,8 тис га на Чернігівщині. Торік компанія посіла перше місце за фінансовим результатом серед 50-ти Агропросперіс-заводів, як називають у Групі агровиробничі компанії, що працюють у 13 регіонах України. За рекордним результатом можна об’єктивно оцінити не лише врожайність культур, а й інтелектуальні інвестиції сільгоспвиробників — досвід, працю, відданість землі. До вирощування врожаю тут, як і в інших компаніях Групи, ставляться передусім як до бізнесу — ретельно добираючи кожну складову технології, дбаючи про поліпшення родючості ґрунтів, запобігаючи можливим ризикам, плануючи закупівлі й застосування ТМЦ одразу на кілька сезонів.

 

Високі фінансові результати господарської діяльності, як наголошує гендиректор ТОВ «Бахмач Агро», стали

можливими завдяки злагодженій роботі всієї команди. Кожен ключовий фахівець, чия праця безпосередньо

впливає на рентабельність підприємства (від генерального директора й головного агронома до механізаторів), отримує свою частку від його прибутку, а також має право вкладати власні кошти для отримання додаткового доходу в рамках партнерської програми Групи компаній «Агропросперіс». Таким чином виробниче ядро агрокомпанії заробляє разом з інвестором, і що вищий результат праці всієї команди, то більша мотивація в агрономів, механізаторів, інженерів. Кожен прагне ідеально виконувати свою роботу, дбаючи і про землю, і про врожай.

 

У номінації «Соціальна відповідальність» експертна рада визнала переможцем Станіслава Гаркавенка, генерального директора «Карла Маркса-2», що працює на 11 тис. га на Сумщині. Мотивована команда, професійне управління та щоденна зосередженість на фінансовому результаті вже два роки поспіль виводять компанію до п’ятірки найефективніших по Групі «Агропросперіс». Як результат продуктивного ведення бізнесу, «Карла Маркса-2» є найбільшим платником податків у Путивльському районі. Компанія надає допомогу сім’ям, у котрих народилася дитина, за власні кошти допомагає з переоформленням спадщини, оформленням документів на земельні ділянки, а також дбає про родини учасників АТО, вдів і ветеранів, піклується про лікарні й монастирі.

 

З кожного гектара орендованої землі сільради, на території яких працює «Карла Маркса-2», отримують від компанії допомогу на ремонт доріг, дитсадків, шкіл, дитячих майданчиків, а взимку ще й техніку для прибирання снігу. Усі важливі для громади події — від Дня села й до релігійних свят — завжди відбуваються за участі господарства. Багаторічне партнерство з аграріями дало поштовх для об’єднання територіальної громади.

 

Нагадаємо, що експертна рада «Аграрної Еліти України» вже другий рік поспіль визнає трьох керівників компаній «Агропросперіс» гідними увійти до ста кращих управлінців на національному рівні.

 

 

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання