Всі новини >

Агропросперіс 11.09.2019

«Агропросперіс» підтримує розвиток професійно-технічної аграрної освіти України

Група компаній «Агропросперіс» передала сучасну агротехніку Головинському вищому професійному училищу нерудних технологій для підвищення якості підготовки майбутніх механізаторів.

 

Виробничі компанії «Агропросперіс» зацікавлені у партнерстві з училищами, які здійснюють професійну підготовку кваліфікованих механізаторів у регіонах діяльності Групи компаній та розпочинають пілотний проект у цьому напрямку. Його першим партнером стало Головинське вище професійне училище нерудних технологій, ГВПУ НТ (Житомирська обл.). На момент початку співпраці матеріально-технічна база навчального закладу вкрай потребувала оновлення. Для успішного навчання сучасним аграрним технологіям «Агропросперіс» передав ГВПУ НТ оприскувач Amazone, сівалку Great Plains і трактор Claas. Відтепер студенти навчатимуться на потужній сучасній техніці, що значно підвищить їх професійний рівень та готовність ефективно працювати з перших днів працевлаштування.

 

«Два роки тому ми з «Агропросперіс» розпочали спілкування, яке переросло в дружбу. Основне завдання нашого училища – максимально навчити студентів новим технологіям. На жаль, підтримки держави на оновлення технічної бази немає або вона дуже слабка. Тому з певних професій ми звертаємося по допомогу. На це прохання відгукнулась потужна Група компаній «Агропросперіс» і допомогла нам із сучасною технікою, на якій працюватимуть учні та працівники. Це дозволить нам готувати висококваліфікованих випускників, які користуватимуться високим попитом на ринку праці, що підніме імідж як нашого навчального закладу, так і професії механізатора загалом. Також ми зможемо обробляти землі у власності училища та заробляти кошти на подальше оновлення й ремонти матеріально-технічної бази. Я дуже задоволений цією співпрацею і бачу в ній велике майбутнє», – розповів директор ГВПУ НТ Вячеслав Максимчук.

 

У ГВПУ НТ випускники загальноосвітніх шкіл з різних регіонів України мають можливість отримати спеціальність тракториста-машиніста, водія автомобільних засобів всіх категорій та слюсаря (навчання після 9 класів загальноосвітньої школи триває 3,5 роки) з подальшим працевлаштуванням найкращих випускників у виробничих компаніях «Агропросперіс».

 

Під час навчання студенти проживатимуть у гуртожитках, будуть забезпечені триразовим харчуванням та стипендією згідно державних гарантій. Студенти проходитимуть виробничу практику в компаніях Групи «Агропросперіс» та адаптацію на першому місці роботи, матимуть кураторів та наставників. Найкращим випускникам буде запропоновано працевлаштування в одній із виробничих компаній «Агропросперіс».

 

Молоді фахівці увійдуть до штату та виробничого ядра компанії та отримають стабільну офіційну ринкову заробітну плату. Для тракториста-машиніста або водія заробітна плата є відрядною, досвідчені робітники отримують 30 000 - 40 000 грн. під час польових робіт. Випускники освітнього проекту матимуть право участі в унікальних мотиваційних програмах «Агропросперіс»: отримання річної частки в прибутку компанії та участь у партнерській програмі, яка надає можливість вкласти власні гроші в бізнес та суттєво їх примножити відповідно до річного фінансового результату компанії. Також фахівці будуть забезпечені соціальними гарантіями та виплатами й додатковою відпусткою, навчатимуться коштом компанії на курсах підвищення кваліфікації, тренінгах та корпоративних заходах. У подальшому «Агропросперіс» пропонує професійний розвиток: участь у кадровому резерві, кар’єрне зростання, перехід до іншої компанії Групи.

 

 

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання