Всі новини >

Агропросперіс 19.06.2020

«АП Імпорт» представляє розширений асортимент ексклюзивних засобів захисту рослин: нові препарати та ще більше можливостей

«АП Імпорт», дистрибуційний бізнес Групи компаній «Агропросперіс», вже третій рік поспіль є єдиним українським імпортером якісних засобів захисту рослин виробництва Wuxi UnitChem. Ці препарати активно використовуються 45 виробничими компаніями  «Агропросперіс» і фермерами-партнерами та успішно показали свою ефективність з агротехнологічної й економічної точок зору, що зумовило подальший розвиток лінійки. Цього року розширено реєстрацію 11 наявних препаратів на всі основні культури, а також додано 2 нових ад’юванта.

Засоби цієї групи збільшують ефективність агрохімікатів. Зокрема, ЮНІ-ПРОТЕКТ, одна з новинок цього сезону, значно покращує змішування інсектицидів, фунгіцидів та гербіцидів у баці обприскувача. Друга новинка, ЮНІ-КОННЕКТ, спеціально розроблена для внесення ЗЗР за допомогою дронів. Забезпечуючи оптимальний розмір краплин, вона запобігає знесенню розчину за межі поля та покращує його змочуючі властивості.

 

Лінійка ЗЗР «Юніткем» є збалансованою та покриває більшість потреб фермерів. Зокрема, гербіциди представлені 7 препаратами:

• ЮНІ-КО 80 МД. Цей післясходовий засіб на основі нікосульфурону позбавить посіви кукурудзи від злакових та дводольних бур’янів. Він не має післядії та фітотоксичного ефекту на кукурудзу, тому його можна застосовувати до фази 10-го листка.

• ЮНІ-ФЛОРА 250 ВГ. Завдяки флорасуламу цей системний високоселективний ЗЗР, не нашкодивши кукурудзі, пшениці та ячменю, позбавить їх від падалиці соняшника та проблем із бур’янами, стійкими до 2,4-Д.

• ЮНІ-ГРАС 150 КЕ. Хізалофоп-П-етил, що є діючою речовиною цього препарату, вже за годину зупиняє ріст одно- та багаторічних злакових бур’янів у посівах сої, ріпаку та соняшника. Остаточне розв’язання проблеми займає 7–8 днів.

• ЮНІ-ПРОМ 500 КС. Прометрин — ефективний засіб проти однорічних дводольних та деяких злакових бур’янів. Призначений для обробки сої та соняшника, він не впливає на наступні культури в сівозміні. Рекомендується в суміші з ЮНІ-ГРАС 150 КЕ.

• ЮНІ-МЕТРИ 700 ВГ. Завдяки метрибузину цей препарат широкого спектру забезпечує чистоту сходів сої до 2 місяців. Ефективний проти однорічних дводольних і злакових бур’янів.

• ЮНІ-ДАЗОН 480 РК. Бентазон впорається навіть із тими однорічними дводольними бур’янами в посівах сої, кукурудзи та гороху, проти яких безсилі 2,4-Д та 2М-4Х. Препарат розчиняється у воді й може застосовуватися як сам, так і в бакових сумішах.

• ЮНІ-ГЛІ 360 РК. Ізопропіламінна сіль гліфосату ефективна проти одно- і багаторічних дводольних та злакових бур’янів. Уже через 3–7 днів після обробки можна висівати пшеницю, ріпак, соняшник, сою та кукурудзу.

 

Для кукурудзи ЮНІ-ГЛІ 360 РК може також використовуватись як десикант. Ще один препарат цієї групи в лінійці — ЮНІ-КВАТ 200 РК. В його основі — дикват дибромід. Він сприяє швидкому й рівномірному дозріванню насіння соняшника, сої та ріпака, а також запобігає поширенню грибкових захворювань.

 

Фунгіциди представлені 2 потужними препаратами:

ЮНІ-ФЛУ 250 КС. Його діюча речовина, флутріафол, забезпечує посівам пшениці, сої, кукурудзи, ріпака та соняшника тривалий захист від ґрунтових патогенів та подовжує період вегетації.

• ЮНІ-ТЕБ 430 КС. Цей препарат на основі тебуконазолу захищає соняшник, сою, пшеницю та ріпак від захворювань, зміцнює кореневу систему та має дезінфекційні властивості.

 

Інсектицид ЮНІ-КС 3,5 % КЕ завдяки високій ефективності ацетаміприду та лямбда-цигалотрину здатен замінити десятки фосфорорганічних препаратів у боротьбі із сисними та гризучими комахами в посівах пшениці, ріпака, сої, соняшника та кукурудзи.

 

 

По додаткову інформацію щодо препаратів «Юніткем» та для замовлення звертайтеся до регіонального менеджера з продажів товарів та послуг «Агропросперіс» у Вашому регіоні

 

 

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання