Всі новини >

Агропросперіс 26.06.2020

«АП Імпорт» представляє ЮНІ-ПРОМ 500 КС — ефективний та економічний гербіцид нового покоління

На початку 2020 р. розширено реєстрацію на всі основні культури для 11 препаратів компанії Wuxi UnitChem, єдиним українським імпортером якої є дистрибуційний бізнес Групи компаній «Агропросперіс» — «АП Імпорт». Серед цих засобів — новітній гербіцид ЮНІ-ПРОМ 500 КС.

 

Діюча речовина — прометрин (500 г/л), норма витрати — 2–4 л/га. Реєстрація розповсюджується на соняшник та сою. Втім, світовий досвід доводить ефективність і безпечність препарату ще й у разі обробки картоплі, кропу, моркви, коріандру та бобових.

 

 

ЮНІ-ПРОМ 500 КС передбачає обприскування до та під час висівання або ж до появи сходів культури. Він надає такі переваги:

• тривалий захисний період — від 4 до 12 тижнів;

• широкий спектр дії, що дає змогу захистити посіви від однорічних дводольних та злакових бур’янів;

• гнучкість у застосуванні, що дозволяє обрати оптимальні терміни обприскування;

• відсутність проблем резистентності та післядії;

• малотоксичність (3 клас за класифікацією ВООЗ), нефітотоксичність до культури та екологічність;

• можливість застосування без заробки;

• економічна вигода.

 

До того ж, на відміну від аналогів, ефективність ЮНІ-ПРОМ 500 КС не знижується через приморозки чи посуху. Та задля кращого контролю однорічних злакових цей засіб потребує бакового партнера на основі ацетохлору, метолахлору або пропізохлору. А за умови недостатньої зволоженості ґрунту рекомендована заробка.

 

ЮНІ-ПРОМ 500 КС є оптимальним вибом для застосування на доглянутих земельних площах, оскільки він дає змогу зменшити пестицидне навантаження та фінансові витрати. Цей препарат може стати базовим гербіцидом для побудови програм захисту продуктивних земельних площ від бур’янів.

 

По більш детальну інформацією про ЮНІ-ПРОМ 500 КС та інші препарати «Юніткем» звертайтеся до регіонального менеджера з продажів товарів та послуг «Агропросперіс». Ми допоможемо обрати та замовити оптимальні рішення для Вашого бізнесу!

 

 

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання