Всі новини >

Агропросперіс 01.07.2020

«Агропросперіс» розвиває акційну програму для агровиробників

У 2020 році Група компаній «Агропросперіс» продовжує розвивати акційну програму для агровиробників України, представлену три роки тому. Вона надає унікальну можливість: співпрацюючи з «Агропросперіс», накопичувати AП-долари та отримувати вищу ціну продажу агропродукції!

 

Програма діє для агровибробників, які отримали кредит в «Агропросперіс Банку». За отримані кредити у попередньому періоді нараховуються AП-долари в розмірі 1% від суми кредиту. Пропозиція також дійсна для фермерів, які придбали насіння та засоби захисту рослин від компанії «АП Імпорт».

Для участі у програмі слід зареєструватися в особистому кабінеті AP Trading за адресою trading.agroprosperis.com, отримавши дані облікового запису в регіонального менеджера з продажу товарів та послуг «Агропросперіс». У кабінеті відображається кількість нарахованих АП-доларів та актуальні ціни на закупівлю с/г продукції, що пропонує «Агропросперіс».

В особистому кабінеті виробник розміщує заявку на продаж агропродукції. Коли продавати, які культури, в якому обсязі та в якій валюті – вирішує він сам. Отримати вищу ціну продажу агропродукції виробник може,

використавши свої AП-долари з розрахунку: додаткові три АП-долари на одну тонну. 1 АП-долар = 1 долар США або еквівалент у гривні за курсом НБУ на день розрахунку (в залежності від валюти кредиту та валюти продажу агропродукції).

Також Ви в будь-який момент можете перевірити баланс та скористатися нарахованими AП-доларами, використавши особистий онлайн-кабінеті. Це просто, швидко, зручно!

 

Як відзначає Ігор Осьмачко, генеральний директор Групи компаній «Агропросперіс», «Вже п’ятий рік поспіль ми пропонуємо повний спектр товарів та послуг малим та середнім аграріям, які спеціалізуються на рослинництві – від консультацій з технологій до дистрибуції ТМЦ, фінансування, логістики ІТ-продуктів і до прямих продажів на експорт безпосередньо ключовим світовим переробникам. За цей час ми побудували довгострокову та перспективну співпрацю з понад  600 партнерами, які разом з нами виходять на якісно новий рівень стабільності, прибутків та стають експортерами. Торік спільними силами ми відвантажили до близько 40 країн світу рекордні в своїй історії понад 3 млн української агропродукції. Ми переконані, що цей показник має високий потенціал до зростання цього року. Тому ми продовжуємо розвивати нашу програму лояльності, у такий спосіб дякуючи нашим колегам по ринку та буквально – в ціні контракту – демонструючи впевненість у нашому професіоналізмі як висококласних трейдерів».

 

Детальні умови акційної програми Ви можете дізнатись, звернувшись до регіонального представництва «Агропросперіс»:

• Банк

• Трейдинг

• Дистрибуція

 

 

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання