Всі новини >

Агропросперіс 06.06.2022

«Агропросперіс» відправив першу з початку війни партію пшениці на експорт через дунайський порт

Група компаній «Агропросперіс» поступово втілює в життя комплексний план дій з відновлення експорту української агропродукції в умовах військової блокади морських портів.

 

Минулого тижня «Агропросперіс» відвантажив 3 тис т пшениці врожаю 2021 року. З річкового порту на українському Дунаї партія зерна попрямувала до замовника в Туреччині.

 

Компанія продовжує докладати зусиль для розвитку нового для себе напряму річкової логістики на Дунаї, а також розробляє низку авто та залізничних маршрутів до західних кордонів.

 

«7 років тому ми прийняли рішення для підсилення власного промислового агровиробництва розвивати ланцюг поставок довкола нього, або supply chain. Особливу увагу ми приділили побудові повного циклу логістики агропродукції з поля до замовника. Сьогодні переконуємося в правильності обраного вектору розвитку. У нас попереду ще багато роботи, пов’язаної з технологічними особливостями альтернативних маршрутів.

 

Та ми маємо команду, практичні напрацювання і план дій для часткового відновлення експорту до моменту відкриття портів, який, ми віримо, щодня невпинно наближають наші героїчні ЗСУ», - зазначив Ігор Осьмачко, генеральний директор Групи компаній «Агропросперіс».

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання