Всі новини >

Агропросперіс 07.08.2022

Експорт продукції «Агропросперіс» морськими шляхами: перші знакові події на ключових напрямах

У неділю 7 серпня в складі другого каравану з українським продовольством з порту «Чорноморськ» попрямував танкер з вантажем «Агропросперіс».

 

Він перевозить 2 тис т олії з соняшнику виробництва компаній Групи «Агропросперіс» та фермерів-партнерів. Це перший теплохід з продукцією «Агропросперіс», відправлений з українських портів гуманітарним коридором з початку повномасштабної війни рф проти України.

 

Тим часом команда «Агропросперіс» також продовжує розбудовувати нові

 

маршрути експортних постачань морськими шляхами. 1,5 тижнями раніше ми відправили замовнику в Єгипті перший великий теплохід з 27 тис т кукурудзи з порту Констанца в Румунії. Для цього було задіяно 2 поїзди, понад 1 000 автомобілів, 20 барж та 5 терміналів перевалки на Дунаї!

 

«Я щиро вдячний великій команді «Агропросперіс». Всі разом ми послідовно втілюємо в життя плани відновлення експорту української агропродукції, складені нами в перші місяці війни, навіть коли це є серйозним викликом для всієї галузі, вимагає багато роботи, надзвичайних зусиль та витривалості. Ми високо цінуємо результати роботу уряду з деблокади морських портів України. Та разом з тим продовжуємо розвиток альтернативних логістичних ланцюгів для забезпечення сталого агроекспорту, що стане значним внеском в економіку України та нашу перемогу», відзначив Ігор Осьмачко, генеральний директор Групи компаній «Агропросперіс».

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання