Агропросперіс 29.01.2024

«Агропросперіс» у топ-5 найбільших платників податків АПК України у 2023 році

Група компаній «Агропросперіс» увійшла до п’ятірки найбільших платників податків агросектору України за підсумками 2023 року. Про це пише Forbes Україна.

 

Торік компанії Групи «Агропросперіс» сплатили 1,4 млрд. грн податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. Це на 6% більше, ніж у 2022 році. Ми продовжили працювати на всіх ланках виробництва й експорту агропродукції. Виконували свої зобов’язання перед працівниками й громадами, де ведуть діяльність виробничі компанії Групи. Розвивали бізнес. Підтримували ЗСУ й людей, постраждалих від війни, через Благодійний фонд «Агропросперіс».

 

Як йдеться у статті «Драйвери української економіки. Агрокомпанії, що сплатили найбільше податків у 2023-му», попередні два роки вітчизняні агрокомпанії працюють в умовах економічної нестабільності, долаючи труднощі: окупацію і мінування частини українських територій, блокування морських портів, обстріли та руйнування агроінфраструктури.

 

«Навіть на тлі збитків через повномасштабну війну український агросектор залучає інвестиції, створює робочі місця, популяризує українське сільське господарство у світі, генерує значні надходження до держбюджету і формує велику частку ВВП України», – зазначає Forbes Україна.

 

Всі новини >

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання