Агропросперіс 07.02.2024

Офіційна заява Групи компаній «Агропросперіс» щодо компаній зі схожими найменуваннями

Шановні клієнти та партнери!

 

Інформуємо вас, що останнім часом почастішали випадки реєстрації компаній «двійників», назви яких схожі до найменувань компаній, які входять до Групи «Агропросперіс».

 

Для уникнення непорозумінь, співпрацюючи з будь-якою компанією нашої групи АГРОПРОСПЕРІС (AGROPROSPERIS/ AP GROUP), звертайте, будь ласка, увагу на ідентифікатори компанії, КВЕДи та дату її реєстрації. У випадку виникнення будь-яких сумнівів просимо звертатися по додаткову інформацію до наших профільних менеджерів, контактні дані яких вказані на нашому офіційному сайті https://www.agroprosperis.com

 

Звертаємо вашу увагу, що офіційне електронне листування від імені будь-якої компанії Групи «Агропросперіс» здійснюється виключно з електронних поштових скриньок, що належать до домену @agroprosperis.com.

 

Зі своєї сторони ми будемо вживати усіх заходів, передбачених чинним законодавством України та нормами міжнародного права у сфері інтелектуальної власності, для захисту своїх комерційних (фірмових) найменувань та торговельних марок (знаків для товарів і послуг).

 

Дякуємо за довіру та співпрацю!

Всі новини >

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання