Агропросперіс 27.03.2024

Елеватори «Агропросперіс» розпочали підготовку до виробничого сезону 2024-25

Всі новини >

З початку березня АП елеватори розпочали підготовку до нового виробничого сезону 2024-25 МР в умовах війни. Навіть за наявності на зберіганні майже 280 тис. т зерна та забезпечуючи постійне відвантаження продукції, технічні служби елеваторів виконують дефектування та ремонтні роботи для підготовки елеваторів до початку нового сезону. Наразі стан готовності до сезону оцінюється в ~70%. І з кожним тижнем ремонтні роботи ведуться все активніше.

 

Триває оновлення матеріально-технічної бази елеваторів – придбані нові телескопічні навантажувачі, обладнання для роботи з ПЗР, ведуться роботи по вдосконаленню системи електронної черги тощо. Загальна сума інвестицій у логістичний напрямок спочатку року вже склала ~ 270 тис. дол. США.

 

Також місяць тому на елеваторах розпочалось активне впровадження системи бережливого виробництва та відбувається оптимізація матеріальних активів елеваторів, які не задіяні у виробничих процесах, але збільшують капіталізацію підприємства, а саме: основних засобів та запчастин, які не плануються до використання, металобрухту тощо. Згідно плану доходи від реалізації повинні скласти ~ ₴ 10 млн грн, а на сьогодні вже отримані кошти ~ 1 млн грн і ведеться подальша інтенсивна робота з реалізації. Завдяки впровадженню даної системи елеватори отримують додаткові кошти на підтримку оновлення матеріально-технічної бази.

 

 До початку наступного сезону елеватори Групи компаній "Агропросперіс" будуть у повній технічній готовності для виконання нових виробничих завдань!

 

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання